Mesaj gönder
Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd.
e-posta sales@shshiyisy.com tel 86-138-1642-2010
Ev >
Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. Şirket Profili

Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd.

Dürüstlük, yenilik ve iletişim

Sürekli, yenilikçi, profesyonel tasarım ve üretim ekibi ile müşteriler için özelleştirilmiş ürünler yaratmak.
  • Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. Şirket Profili
Ana pazar: Dünya çapında
İş Tipi: Üretici , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı
Markalar: SHIYI
Yıllık satış:: 1100000-1500000
Kuruluş Yılı:: 2013
Bilgisayarı dışa aktar:: 60% - 70%
Hizmet Verilen Müşteriler: NIKE、CHEVROLET
giriiş

2013 yılında kurulan ve Baoshan Bölgesi'nde bulunan Shanghai SHIYI, konteyner ürünlerinin geliştirilmesi, tasarımı ve üretimine odaklanan profesyonel bir konteyner sağlayıcısıdır.

Konut, lojistik, ticari sergi, kültür promosyonu veya diğer alanlarda yaygın olarak kullanılan genişletilmiş nakliye konteyner evleri, prefabrik nakliye konteyner evleri, yüzme havuzlu nakliye konteynerleri ve ticari konteynerler vb. gibi özelleştirilmiş ürün çözümleri sunuyoruz.

Amacımız dürüst, yenilikçi ve kapsamlı bir konteyner çözüm sağlayıcısı olmaktır.Son 7 yılda, çeşitli satın alma taleplerini karşılamak ve son kullanıcılar için benzersiz değer yaratmak için özelleştirilmiş çözümler sunmak için kendimizi sürekli geliştirdik.2014 yılında SHIYI, farklı bir dünyada öğrenmemizi ve büyümemizi sağlayan uluslararası pazarlara girmeye ve ürünlerimizi daha geniş çapta tanınacak şekilde ayarlamaya karar verdi.

En büyük varlığımız olarak çalışanlarımızın hepsi genç, enerjik ve hırslıdır. Bu gençlerin geniş bir teknik bilgisi vardır ve kendilerini müşteri memnuniyetini artırmaya adamıştır.

 

Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0

1. Ücretsiz satış öncesi danışmanlık ve teklif
12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sağlayın.
Müşterinin tasarımı hakkında profesyonel tavsiyelerde bulunun;Veya müşterilerin ihtiyaçlarına göre çözümler sağlayın ve onaylandıktan sonra müşteriler için veri çizimleri sağlayın.


2. Hammadde kontrolü
Loacl alanımızda birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkiler kuruyoruz.Onlardan çok sayıda istikrarlı satın alma miktarımız var ve bize istikrarlı kaliteli malzemeler sağlamayı garanti ediyorlar.
Hammaddeler, standartlaştırılmış özelliklere sahip standart deniz konteynerleridir.Deniz taşımacılığı, çıplak taşımacılığı benimser ve ürün özellikleri, inişten sonra hızlı inşaatı etkilemez.

3. Satış sonrası servis
Teslimattan önce ürünlerin fotoğraflarını ve videolarını sağlayın, lojistik bilgilerini takip edin ve müşterileri zamanında bilgilendirin.Ücretsiz kurulum dosyaları sağlanmaktadır.

4. Kalite şikayetleri
Bir müşteriden kalite şikayeti varsa, bunu servis ekibimize ileteceğiz.Doğrudan fabrika yöneticimize rapor verecekler.Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapıp, 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm önerilerinde bulunuruz.

Konteyner ev hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!E-postamıza hoş geldiniz: sales@shshiyisy.com Ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Tarih

 

Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0

Şirketin 2013 yılında kurulmasından önce, kurucunun nakliye konteyneri hizmetlerinde 11 yıllık tecrübesi vardı.

2013 - Şanghay Shiyi Industrial Co., Ltd., konteynerle ilgili ürünlerin geliştirilmesi ve üretimine odaklanarak kuruldu.

2014 - ağırlıklı olarak Ar-Ge ve elektrikli su toplama ve arıtma ekipmanları için konteyner üretimi yapmaktadır.

2015- özelleştirilmiş konteyner konut kategorisi ekleyin ve denizaşırı şirketleri kaydedin

2016 - ticari araç üreticileri ile işbirliği içinde reklam teşhir kaplarının üretimi.

2017 - konteyner ve konteyner yüzme havuzu üretiminin genişletilmesi;Yurtdışı pazarlarda bağımsız olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

2019-Yeni ürün kategorileri ekleyin, satış kanallarını genişletin ve sektörün rekabet gücünü artırın.

 

Bizim takım
Şangay Shiyi Industrial Co., Ltd.yüksek kaliteli profesyonel bir ekip oluşturmak için birçok üst düzey yetenek ve ilgili ana dal teknolojisini bir araya getirdi.Şirketin üretim departmanı, satış sonrası servis departmanı, teknoloji departmanı ve operasyon departmanı bulunmaktadır.İşin sürekli genişlemesiyle, hayatın her kesiminden arkadaşlar bizi ziyaret edebilir.
Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0
 
Kurumsal kültürümüzü her zaman "dürüstlük, yenilikçilik ve iletişim" olarak sunarız.
Çalışanlarımız işletmenin en büyük varlıklarıdır.Onlar genç, enerjik ve hırs dolu.Bu gençler geniş bir teknik bilgiye sahiptir ve her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaya kararlıdır. Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 1
 
 
Fabrika çalışanları, yalnızca ürünlerin kalitesini sağlamak için değil, aynı zamanda kendi güvenliklerini korumak için ilk üretim hattı olarak, şirket genellikle yangın tatbikatları ve güvenlik bilgisi eğitimleri düzenlemektedir.
Çin Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 2
 

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86-138-1642-2010
No.2203-1, Fujin Yolu, Baoshan Bölgesi, Şangay
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin